Trudne życie seksoholika – poleca wydawnictwo Psychoskok

Bohater powieści Wojciecha Tadkowskiego „Trudne życie seksoholika” – Robert – często zadawał sobie pytanie – czy człowiek może żyć bez seksu? Uważał, że nie. Seks traktował tak, jak wszystkie pierwotne potrzeby – jedzenie, oddychanie. Czuł i wiedział, że jest mu to potrzebne.


Książka zawiera opis seksualnej części jego życia. Równolegle biegło życie w innych płaszczyznach – nauki, pracy, zdobywania pozycji społecznej, sztuki i kultury. Seks jednak przeplatał się niemal z każdą z tych płaszczyzn, niekiedy nawet dominował.
Robert był niewątpliwie człowiekiem seksualnie nadpobudliwym, seksoholikiem z potrzeby i świadomego wyboru. Potrzebę seksu, pozbywania się napięcia, odczuwał już w pierwszych latach wieku szkolnego. Książka prowadzi czytelnika przez bezpruderyjne opisy jego uświadomienia, pierwszych seksualnych fascynacji, pierwszej miłości i pierwszych stosunków seksualnych ze starszymi od niego kobietami. Jego organizm domagał się codziennego seksu, więc, zwłaszcza w młodości, nie zwracał specjalnej uwagi na wiek i wygląd partnerek.


W wieku dojrzałym seksoholizm naszego bohatera przybierał rozmiary trudne do opanowania. Żył z wieloma kobietami naraz, żadnej nie był wierny. Zmiany partnerek następowały szybko, ale z wieloma utrzymywał później przyjacielskie kontakty.
Szczegółowe opisy kontaktów seksualnych i okoliczności, w jakich się odbywały, stanowią podstawową warstwę tematyczną książki. Mimo częstotliwości tych kontaktów nasz bohater nie zmieniał upodobań – preferował urozmaicone, ale jednak tradycyjne rodzaje seksu. Nie podzielał upodobań pana Sado, nie lubił kobiet ani nadmiernie dominujących, ani nadmiernie ulegających dominacji. Uważał – i Czytelnik może to ocenić, – że tradycyjny seks okraszony nie tylko miłością, ale także wzajemną sympatią mężczyzny i kobiety, daje najwięcej satysfakcji. Treść tej książki może Cię, podbudować, podrażnić albo podniecić, – ale nie powinna Cię zgorszyć.

 


Tytuł: Trudne życie seksoholika
Autor: Wojciech Tadkowski
Język: polski
Ilość stron: 268
Opublikowana: 5 styczeń 2016
Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok
Format książki ebook
ISBN: 97-883-7900-475-1
Książka Wojciecha Tadkowskiego dostępna na stronie autorzy365.

Całą ofertę ebooków wydawnictwa Psychoskok można zobaczyć w sklepie internetowym ebooki123.pl oferta książek drukowanych wydawnictwa dostępna na Bonito

oferta ogólna