"Cykl" otwiera drzwi do świata, o którym nie masz pojęcia

 Cykl  - Monika Jagodzińska

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy poza tym, co widzisz, istnieje coś więcej? Inny wymiar? Inne istoty?


Czy kiedykolwiek znalazłeś się w trudnej sytuacji i ktoś niespodziewanie przyszedł Ci z pomocą? Poczułeś wsparcie? Odzyskałeś nadzieję? Wiarę? Wcześniejsze szczęście? Radość?


Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to znalazłeś się pod wpływem mocy... ANIOŁÓW. Nie tłuściutkich, barokowych kupidynów o złotych loczkach i niewinnych uśmieszkach, zdobiących fasady wielu budowli, ale prawdziwych istot niebieskich.


Gdy tylko zegar wybija północ, świadcząc nie tylko o nadejściu nowego dnia ale i nowego roku, na Ziemię z wysokiego Nieba zstępują rzesze anielskie, by po rocznej misji stać się prawowitymi Aniołami Stróżami jednej, przydzielonej im przez Pana osoby. Do tego czasu działają na Ziemi. Obcują z ludźmi. Napełniają się energią pochodzącą z ich radości i pozytywnych doznań, by potem móc ją wykorzystać, gdy pomoc okaże się niezbędna.


Zbiór dwunastu opowiadań zatytułowany "Cykl" przedstawia kolejno dwanaście różnych historii, których bohaterowie zmagają się  różnymi problemami - czasem większymi, czasem mniejszymi, niemniej ważnymi. Czy za każdym razem odnajdą wsparcie? Czy Aniołowie zdołają podołać postawionym przed nim zadaniom.? A może czekają na nich pułapki?


Opowiadania debiutującej, młodej autorki otworzą Twoje oczy, na drugi wymiar rzeczywistości. Pokazują, jak odnaleźć w swoim wnętrzu ukrytą, przysypaną kurzem duszę.


Przekrocz bramy "Cyklu" już dziś.