Wydobyć z niepamięci

 Wydobyć z niepamięci  -  Władysław Waldemar Maciążek

Stop! Kumulacja nadzwyczajna uczuć, wrażeń i wydarzeń! Wszystko w ramach jednej powieści! Takie jest właśnie „Wydobyć z niepamięci!” Autor : Władysław Waldemar Maciążek. Nabyć, przeczytać, podpowiedzieć innym! Stop!

 

 

Już nie musisz oglądać setek czy tysięcy odcinków seriali telewizyjnych, by dotrzeć do prawdziwej miłości, usłyszeć o możliwych powiązaniach przestępczych osób z sąsiedztwa, dowiedzieć się o zagrożeniach, o których nigdy nie dowie się zwykły śmiertelnik, o problemach młodych ludzi, wchodzących w wiek dojrzały! Powieść „Wydobyć z niepamięci” to realna alternatywa dla serialu telewizyjnego, skondensowana pigułka ludzkich uniesień, nieszczęść i prozy dnia codziennego. Zobacz, przeczytaj, pomyśl o tym, jak ze zwykłym życiem radzą sobie inni i jak cudowne przygody niesie czasami nasza ziemska wędrówka! To jest powieść dla ludzi, którzy nie mają czasu na niepotrzebne zajęcia! Musisz sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: Czym dla mnie jest miłość? Ile mógłbym ofiarować tej drugiej osobie? Ta książka to również pytanie, czy w czasach pogoni za łatwym i niezobowiązującym seksem, gonitwą za pieniędzmi, które stały się bożyszczem naszej rzeczywistości, masz jeszcze ochotę na prawdziwą miłość, która nie pyta o nic, nie pyta za ile, nie myśli o tym , by tylko brać, ale również dawać!

 

W grubym kajecie powstawały dziecinne projekty książek, a główna bohaterka zawsze miała na imię Joanna! To takie pełne głębi i szlachetności imię, taka sama musiała być kobieta o tym imieniu, dobra, inteligentna i szlachetna. Przez wiele lat zmieniał i poprawiał swoje powieści, a kiedy miał trzynaście lat los zesłał mu niesamowitą frajdę.

 

To krótka historia o długiej miłości, która potrafi przetrwać dziesięciolecia i nic nie stracić na kolorach. Zostaw na razie swoją korporację i jej pazerność, odstaw na bok klientów, wiecznie niezadowolonych, plany produkcyjne też jeszcze mogą poczekać, wiele czasu przed nami. Zostaw na razie w spokoju poglądy szefa, poganianego przez wyższych zwierzchników, jego poglądy są tylko jego poglądami i jego przełożonych. Tę książkę zwyczajnie trzeba przeczytać!